Privati Geštalto krypties terapija 
 
    

ATSILIEPIMAI

Ramunė:

Simoną man rekomendavo draugė. Ir tikrai esu dėkinga už tai! Man patiko Simonos tikrumas, nuoširdumas, kantrus įsiklausymas į mane, tinkamas ir laiku atliepimas, man ji padėjo labiau save pažinti, savo emocijas atpažinti. Simonos atidumas, buvimas su manimi čia ir dabar pagelbėjo mano sprendimuose! Nuoširdžiai rekomenduoju Simoną!

 


Milda:

Jei ne Simona, šiandien aš būčiau kitu žmogumi. Jos palaikymas ir kantrus vedimas per juodžiausias mano gyvenimo dienas mane užaugino, išmokė jausti bei pastebėti, ir suvokti, kad savo gyvenimą aš kasdien renkuosi. Man sunku sudėti visą dėkingumą, kurį jaučiu galvodama apie tai, kiek daug atradau susitikimuose su Ja.


Evelina:

Labai džiaugiuosi atradusi Simoną, man sunkiu periodu tai buvo pats geriausias sprendimas ir atradimas. Dėka jos visas savo emocijas, mintis susidėliojau po stalčiukus, supratau ko man trūksta, ko man reikia ir ko noriu iš gyvenimo. Nuoširdžiai dėkoju už malonius, ramius, bei begalo naudingus pokalbius. Ačiū!


Kristina:

Simona man padėjo susivokti mano jausenose, galvojimuose, padėjo pamatyti situacijas iš įvairesnių požiūrio taškų, tarsi padėjo rastis mano pačios vidiniam dialogui su savimi, labiau į save įsiklausyti.. Simona labai dėmesinga, šilta, nuoširdi asmenybė..


Irma:

Esu labai dėkinga Simonai už konsultacijas ir skirtą laiką. Jos dėka ne tik susitvarkiau su tam tikrais iššūkiais, kurie maniau man buvo per sunkūs, bet ir atradau savyje ir savo aplinkoje nemažai naujų dalykų. Konsultacijos buvo be galo įdomios. Simona puikiai sugeba įžvelgti dalykus būtent ten, kur reikia, kad padėtų pačiam susiprasti, ką turi daryti... nuoširdžiai rekomenduoju ir linkiu didelės sėkmės!